Blue Flower

szampony i odżywki

Kosmetyki Wella SP to profesjonalna pielęgnacja i stylizacja dla włosów każdego typu. Renomowane kosmetyki to najlepsza droga do zachowania zdrowia włosów oraz perfekcyjnej fryzury bez względu na wszystko. Kupując markowe produkty inwestujesz w swój wygląd i w zdrowie swoich włosów. Preznetujemy najlepsze kosmetyki marki Wella SP:

WELLA Sp MEN Everyday Hold - Mocny żel 100ml

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakim typem mężczyzny jesteś? A może wiesz co inni ludzie sądzą na Twój temat? Cóż, prawdopodobnie jak każdy mężczyzna nie przywiązujesz to tego większej wagi... Ale czy na pewno? Prawdopodobnie chciałbyś być postrzegany jako silny niezależny i pewny siebie facet? Zgadza się? Jeśli tak to nawet jeśli nie spędzasz za dużo czasu przed lustrem podziwiając swe cudne oblicze, dobrze byłoby gdyby jego podziwianiem zajęte mogły być przede wszystkim piękne kobiety.

Dla wszystkich tych mężczyzn, którzy mając mocny charakter pragną zdecydowanych rozwiązań jest Wella Sp. To marka, która nie mydli Ci oczu. Jeśli więc wstaniesz rano z silnym postanowieniem stworzenia zupełnie niestandardowej fryzury, pomoże Ci w jego realizacji. Oto bowiem masz do dyspozycji mocny żel do włosów Everyday Hold. Kosmetyki do stylizacji włosów takie jak ten, to produkty fryzjerskie dalekie od półśrodków. Dzięki nim każdego dnia możesz wyglądać zupełnie inaczej z łatwością kreując nowy styl.

Nie do twarzy Ci ze zmartwieniami, jak wszystkim, zatem nie martw się więcej, że pod koniec dnia z obróci się ona w żałosną karykaturę. Z żelem Wella SP masz pewność, że Twe włosy będą wyglądać dokładnie tak jak zaplanujesz i dokładnie tak długo jak będziesz tego chciał.

WELLA Sp MEN Precise Shine - Pasta utrwalająca i nadająca blask 75ml

Mówi się, że to płci pięknej domeną są błyskotki. Tak, lubimy, gdy się błyszczy, świeci i najlepiej by było złote. Tymczasem nie wszystko złoto co się świeci i nie tylko Paniom w błysku do twarzy. Tym razem bowiem z przysłowia tego morał płynie taki mniej więcej, że błyszczące mogą być też poza złotem na przykład... włosy.

Jeśli nie wiedziałeś tego do tej pory to masz po prostu ogromnego farta, że tu trafiłeś. Dowiesz się jak pielęgnować i układać włosy przy pomocy profesjonalne artykuły fryzjerskie, tak by wydobyć z nim blask. Być może stałeś wcześniej w cieniu, niezauważony matowy, jak Twoja fryzura. Jeżeli tak właśnie bywało pozwól rzucić sobie koło ratunkowe od Wella Sp. Oto na ratunek przybywa pasta utrwalająca Precise Shine Men, która nadaje niesamowity blask. Wyjdź z cienia i działaj precyzyjnie jak jak ona!

Pełnię blasku wydobędziesz najefektywniej, gdy zastosujesz szampony Wella SP. Zacznij jednak od umycia włosów i na mokre lub suche nanieś niewielką ilość pasty utrwalającej.

WELLA Sp MEN Textured Style - Pasta matująca 75ml 

Pasta matująca to coś, co Panowie znają doskonale. Przynajmniej Ci, którzy zaznajomieni są z motoryzacją i mają choć niewielkie zapędy majsterkowicza. Możesz być jednak zaskoczony, gdy o paście matującej usłyszysz od fryzjera. Dokładnie tak. Ta grupa mężczyzn jest na raczej wyższym poziomie wtajemniczenia, a wiedza którą posiadają może okazać się wyjątkowo użyteczna nawet jeśli będziesz miał początkowo wątpliwości.

Dlaczego pasta matująca, myślisz? Spokojnie, możesz porzucić obawy, gdyż na pewno zainteresuje Cię informacja, jak bardzo może ona ułatwić Twoje życie. Używając artykuły fryzjerskie takie jak te, niestandardowe i innowacyjne, wstajesz z łóżka, myjesz włosy, nakładasz pastę na włosy (tę, którą do tej pory miałeś w łazience zostawiasz dla jamy ustnej) i wychodzisz! Zero wysiłku, zero skomplikowanych zabiegów, a wyglądać możesz odtąd dokładnie tak jak lubisz – na luzie, jak „niegrzeczny chłopiec”, który zapomniał grzebienia.

Pasta matująca to produkt, który z łatwością zamówisz wprost do domu odwiedzając sklep fryzjerski online, czyli nic innego jak internetowy sklep z kosmetykami do włosów. Nadaje się ona najbardziej dla krótkich i średnich włosów w celu stworzenia efektu „rozczochrania”. Dodatkowym plusem jest specjalna formuła, która umożliwia wielokrotne modelowanie w ciągu dnia... nawet jeśli wolisz nazywać czynność tę czochraniem, efekt będzie ten sam – oryginalny i nowoczesny look.

WELLA Sp Resolute Lift - Lotion do stylizacji 250 ml 

Czy wiesz, że wykonanie dobrego, profesjonalnego makijażu zaczyna się już na etapie nałożenia kremu, który zapewni skórze twarzy optymalne nawilżenie? Aby podkład, który nakładasz na twarz można było równomiernie i z łatwością rozprowadzić, należy najpierw wygładzić jej powierzchnię. W tym celu stosuje się bazy pod podkład w postaci serum.

Również i w stylizacji włosów ważne jest nakładanie takiej bazy. Czemu służyć mają takie kosmetyki do włosów? Oczywiście temu aby kolejne kroki układania zamierzonej fryzury były prostsze i zajmowały mniej czasu. Postaw więc pierwszy krok w kierunku stworzenia wymarzonej fryzury używając profesjonalne kosmetyki do włosów, które działają już w fazie suszenia włosów. Wella Sp Resolute Lift wyprodukowana została właśnie z myślą o kompleksowej stylizacji włosów. Jest to profesjonalny lotion, który będzie Twoim punktem wyjścia do perfekcyjnej fryzury. Jego wszechstronne działanie pozwoli Ci na wstępne przygotowanie fryzury do dalszych zabiegów, a dodatkowo ochroni włosy przed niekorzystnym wpływem promieni UV oraz ciepła, na które narażone są podczas suszenia, prostowania oraz podkręcania włosów.

Odwieź sklepy fryzjerskie, lub zajrzyj do sklep internetowy z kosmetykami do włosów w trosce o swoje włosy i kup Resolute Lift – produkt polecany przez profesjonalistów.